एमालेको प्रदेश कमिटीमा को–को परे ? (अन्तिम नामावली)


२४ भदौ । नेकपा (एमाले) ले सातैवटा प्रदेश कमिटीमा रहने सदस्यहरुको अन्तिम टुंगो लगाएको छ ।

आइतबार बसेको स्थायी समिति बैठकले संगठन विभागको बैठक सिफारिश बमोजिम यसअघि बनेको मापदण्डका आधारमा सदस्यहरुको नामलाई अन्तिम रुप दिएको प्रचार विभाग प्रमुख योगेश भट्टराईले जानकारी दिए ।

गत भदौ ८ गते सम्पन्न स्थायी समितिको बैठकले सातै प्रदेशका संयोजक र सहसंयोजक तोकेपछि ती कमिटीका बैठकहरु आयोजना हुन थालेका छन् । एक नम्बर प्रदेशको बैठक नै सम्पन्न भइसकेको छ भने चार नम्बर प्रदेशको बैठक असोज २ गते पोखरामा बोलाइएको छ । दसैंअघि सबै प्रदेश कमिटीको बैठक बोलाइसक्ने एमालेले जनाएको छ ।
को–को परे प्रदेश कमिटीमा ?

प्रदेश नम्बर–१

१. भीम आचार्य– संयोजक
२. शेरधन राई– सहसंयोजक
सदस्यहरु
३. हिक्मत कार्की, इञ्चार्ज– मेची र इलाम
४. जीवन घिमिरे, इञ्चार्ज– कोशी
५. जयन्ती राई, इञ्चार्ज– तेह्रथुम र भोजपुर
६. महिन लिम्बु, इञ्चार्ज– धनकुटा
७. जगन्नाथ खतिवडा, सह–इञ्चार्ज– सगरमाथा
८. डम्बरसिंह सम्बाहाम्फे, सहइञ्चार्ज– मेची र पाँचथर
१०. डा.शिवमाया तुम्बाहाम्फे, कोसी सहइञ्चार्ज र मोरङ
११. यज्ञराज सुनुवार, इन्चार्ज– ओखलढुंगा
१२. बलदेव चौधरी, इन्चार्ज– उदयपुर
१३. भास्कर काफ्ले, इञ्चार्ज– ताप्लेजुङ
१४. रविन कोइराला, इञ्चार्ज– झापा
१५. राजेन्द्रकुमार राई, इञ्चार्ज– संखुवासभा
१६. किशोर अधिकारी, इञ्चार्ज– सोलुखुम्बु
१७. विशाल भट्टराई, इञ्चार्ज– खोटाङ
१८. रूपनारायण श्रेष्ठ, सह–इञ्चार्ज– मोरङ
१९. तैयब हुसेन, सह–इञ्चार्ज– सुनसरी
२०. बलबहादुर साम्सोहाङ– ताप्लेजुङ्ग
२१. राजकुमार भण्डारी– पाँचथर
२२. राम राना– इलाम
२३. चिन्तन पाठक– झापा
२४. हेमराज घिमिरे–संखुवासभा
२५. लक्ष्मण तिवारी– तेह्रथुम
२६. राजेन्द्र राई– धनकुटा
२७. प्रेमकुमार राई– भोजपुर
२८. ईश्वरमणि राउत– उदयपुर
२९. महेश रेग्मी– मोरङ
३०. द्वारिकलाल चौधरी– सुनसरी
३१. मानवीर राई– सोलुखुम्वु
३२. मोहनकुमार श्रेष्ठ– ओखलढुङ्गा
३३. बबि चाम्लिङ– खोटाङ
३४. हिमालय चाम्लिङ– ताप्लेजुङ– १
३५. ओमप्रसाद ओझा– ताप्लेजुङ–२
३६. कमलप्रसाद जवेगु– पाँचथर–१
३७. ध्रुव श्रेष्ठ– इलाम– १
३८. जयप्रकाश राई– इलाम– २
३९. ब्रतमान गुरुङ– इलाम– ३
४०. विष्णुप्रसाद प्रसाई– झापा– १
४१. विष्णु शिवाकोटी– झापा–२
४२. बसन्त बानियाँ– झापा–३
४३. बिर्ख प्रधान– झापा–४
४४. हरिबहादुर राजबंशी– झापा–५
४५. देवेन्द्र दाहाल– झापा–७
४६. मुरारी खतिवडा– संखुवासभा–१
४७. रामचन्द्र थपलिया– तेह्रथुम
४८. रमेश शाक्य– भोजपुर–२
४९. टीकाराम चेम्जोङ– धनकुटा–१
५०. चन्द्रबहादुर बस्नेत– धनकुटा–२
५१. बलबहादुर घिसिङ्ग– मोरङ–१
५२. रामकुमार बस्नेत– मोरङ २
५३. भीम बस्नेत– मोरङ–३
५४. श्याम ताजपुरिया– मोरङ–४
५५. राजेश सुब्बा– मोरङ–५
५६. वेदप्रसाद पोखरेल– उदयपुर
५७. चन्द्रबहादुर गुरुङ– मोरङ ८
५८. डिल्ली शर्मा अधिकारी– मोरङ–९
५९. मनोज मेन्याङवो– सुनसरी–१
६०. सर्वध्वज साँवा–सुनसरी–२
६१. बालेश्वर चौधरी–सुनसरी ३
६२. खेमराज पोखरेल–सुनसरी ४
६३. किरण कार्की–सुनसरी–५
६४. विष्णुप्रसाद भट्टराई–सुनसरी ६
६५. डि.बी. राई–सोलुखुम्बु १
६६. हरिप्रसाद पोख्रेल–खोटाङ १
६७. शकुन्तला राजभण्डारी–ओखलढुंगा १
६८. नानीबाबु बुढाथोकी–ओखलढुंगा २
६९. लक्ष्मीनारायण चौधरी–उदयपुर २
७०. नवराज पोख्रेल–उदयपुर ३
७१. अम्बिका श्रेष्ठ– ताप्लेजुङ
७२. विद्या राई– पाँचथर
७३. खिनु लोङ्वा– इलाम
७४. मेनुका काफ्ले– झापा
७५– विमला विक– झापा
७६. पवित्रा निरौला खरेल– झापा
७७. मुना श्रेष्ठ– संखुवासभा
७८. शारदा कोइराला– तेह्रथुम
७९. शकुन्तला बस्नेत– धनकुटा
८०. मीना यादव– मोरङ
८१. नैनकला ओझा– मोरङ
८२. राधादेवी गुरुङ– सुनसरी
८३. निरा आचार्य– सुनसरी
८४. सौमाया राई– सोलु
८५. उषाकला राई– खोटाङ
८६. शान्ता ढुंगेल– ओखलढुंगा
८७. भीमकुमारी राउत– उदयपुर
८८. जसमाया गजमेर– झापा
८९. सोमनाथ पोर्तेल– झापा
९०. टुञ्ज बराइली– झापा
९१. खेम नेपाली– मोरङ
९२. अनुभूति बम नेपाली– तेह्रथुम
९३. हीरा थापा– झापा
९४. मणिराज उपाध्याय– उदयपुर
९५. तिलकुमार मेयाङवो– ताप्लेजुङ
९६. मणिकुमार लिम्बु– इलाम
९७. तेजमान कन्दङ्वा– तेह्रथुम
९९. विनोद ढकाल– मोरङ
१००. रेवतिरमण भण्डारी– सुनसरी
१०१. आङङिमा लामा– सोलुखुम्बु

प्रदेश नम्बर–२
सत्यनारायण मण्डल– संयोजक
नागेन्द्र चौधरी– सहसंयोजक
सदस्यहरु
१.रामप्रित पासवान, इञ्चार्ज– सगरमाथा
२. योगनारायण यादव, इञ्चार्ज– जनकपुर
३. लक्ष्मण पौडेल, सह–इञ्चार्ज– जनकपुर
४. लीलानाथ श्रेष्ठ, इञ्चार्ज– सिरहा
५. रामरतीदेवी राम, सह–इञ्चार्ज– सिरहा
६. सुमनराज प्याकुरेल, इञ्चार्ज– सप्तरी
७. कमलादेवी महतो, इञ्चार्ज– सर्लाही
८. श्रीप्रसाद साह, इञ्चार्ज– धनुषा
९. दिनेश राई, इञ्चार्ज– पर्सा
१०. प्रल्हाद गिरी, सह–इञ्चार्ज– पर्सा
११. बलवीरप्रसाद चौधरी, इञ्चार्ज– बारा
१२. कल्याणी खड्का, इञ्चार्ज– रौतहट
१३. गोविन्दबहादुर न्यौपाने– सप्तरी
१४. प्रमोदकुमार यादव– सिरहा
१५. राजकिशोर यादव– धनुषा
१६. जामुन मण्डल– महोत्तरी
१७. रेवती पन्त– सर्लाही
१८. कमल राय यादव– रौतहट
१९. त्रिलोकी चौधरी– बारा
२०. चिरञ्जीवी आचार्य– पर्सा
२१. मुरारी कार्की– सप्तरी १
२२. शैलेन्द्र झा– सप्तरी–२
२३. रामकुमार भट्टराई– रौतहट
२४. तिलमान मग्राती मगर– सप्तरी ५
२५. दिनेश्वरप्रसाद यादव– सप्तरी ६
२६. मागन कामैत– सिरहा १
२७. रामबावु यादव– सिरहा २
२८. शिवशंकर यादव– सिरहा ३
२९. रामेश्वर साह– सिरहा ४
३०. लक्ष्मणप्रसाद राई– सिरहा ५
३१. चन्द्रभुषणप्रसाद साह– सिरहा– ६
३२. विन्देश्वर साह– धनुषा– २
३३. मोहम्मद कैस– धनुषा– ३
३४. जुलीकुमारी महतो– धनुषा– ४
३५. रघुनन्दन साह– धनुषा– ५
३६. अच्छेलाल महतो– धनुषा– ६
३७. मनोज खड्का– धनुषा– ७
३८. सरिता ढुंगाना– महोत्तरी– १
३९. तपेश्वर साह– महोत्तरी– २
४०. रामगुलाम पासवान– महोत्तरी– ४
४१. मोहन महतो– महोत्तरी– ५
४२. माधव श्रेष्ठ– महोत्तरी– ६
४३. सुशीलकुमार थपलिया– सर्लाही– १
४४. राजकुमार उप्रेती– सर्लाही– २
४५. गोमा विष्ट– सर्लाही– ३
४६. बिकाउप्रसाद यादव– सर्लाही ४
४७. नरेन्द्र राय यादव– सर्लाही ५
४८. अव्दुलकलाम आजाद– रौतहट २
४९. जयचन्द्र पटेल– रौतहट ३
५०. सच्चिदानन्द साह– रौतहट ४
५१. महादेव साह– रौतहट ५
५२. उद्धवप्रसाद रेग्मी– रौतहट ६
५३. छठु यादव– बारा १
५४. सुरेन्द्र यादव– बारा २
५५. विनोद साह– बारा ३
५६. छविलाल उप्रेती– बारा ५
५७. भरत खड्का– बारा ६
५८. बालगोपाल थापा मगर –पर्सा २
५९. किशोरीप्रसाद कुशवाहा– पर्सा ३
६०. घनश्याम महतो– पर्सा ५
६१. उषाकुमारी पोखरेल– सप्तरी
६२. असरा चौधरी– सप्तरी
६३. उमा कोइराला –सिन्धुली
६४. लीलादेवी शर्मा– धनुषा
६५. पल्टीदेवी यादव– धनुषा
६६. दुर्गीदेवी पासवान –धनुषा
६७. लीलादेवी शर्मा– धनुषा
६८. रामसुन्दरी देवी– महोत्तरी
६९. दुर्गा दाहाल–महोत्तरी
७०. कौशिल्या धनहा मगर– सर्लाही
७१. जयरानीदेवी सहनी– रौतहट
७२. शान्ता थापा मगर– रौतहट
७३. सीता गुरुङ– बारा
७४. कल्याणी चौधरी– बारा
७५. प्रेमा पौडेल– पर्सा
७६. रामकृष्ण मण्डल– सिरहा
७७. सुन्दर विश्वकर्मा– बारा
७८. विक्रम राम– बारा
७९. प्रभुहजरा पासवान– पर्सा
८०. मनोज देवकोटा– सर्लाही
८१. हरिनारायण महतो– धनुषा

प्रदेश नम्बर नम्बर–३
अष्टलक्ष्मी शाक्य– संयोजक
काशीनाथ अधिकारी– सहसंयोजक
सदस्यहरु
१. केदार न्यौपाने, इञ्चार्ज– नारायणी
२. विरोध खतिवडा, सह–इञ्चार्ज– नारायणी
३. अरूण नेपाल, इञ्चार्ज– वागमती
४. शेरबहादुर तामाङ, सह–इञ्चार्ज– वागमती र सिन्धुपाल्चोक
५. सानुकुमार श्रेष्ठ, इञ्चार्ज– राजधानी
६. जीवनराम श्रेष्ठ, सह–इञ्चार्ज– राजधानी
७. सावित्रा भुसाल, इञ्चार्ज– काठमाडौं
८. सुरेन्द्र मानन्धर, सह–इञ्चार्ज– काठमाडौं
९. सुशीला नेपाल, इञ्चार्ज– ललितपुर
१०. सोमप्रसाद मिश्र, इञ्चार्ज– भक्तपुर
११. बिना श्रेष्ठ, इञ्चार्ज– मजदुर विशेष
१२. राजन भट्टराई, इञ्चार्ज– पेशागत बुद्धिजीवी विशेष
१३. कमलजङ्ग राई दनुवार, इञ्चार्ज– सिन्धुली
१४. खेमप्रसाद लोहनी, इञ्चार्ज– धादिङ र नुवाकोट
१५. माधव अर्याल, इञ्चार्ज– रसुवा
१६. ईश्वरी रिजाल, इञ्चार्ज– काभ्रेपलान्चोक
१७. पार्वत गुरूङ, इञ्चार्ज– दोलखा
१८. देवशंकर पौडेल, इञ्चार्ज– रामेछाप
१९. कृष्ण खनाल, इन्चार्ज– चितवन
२०. प्रदिप कटुवाल– सिन्धुली
२१. मुनु सिग्देल– मकवानपुर
२२. जगन्नाथ थपलिया– चितवन
२३. कन्र्याल तामाङ– रसुवा
२४. नारायण खतिवडा– नुवाकोट
२५. भूमि त्रिपाठी– धादिङ
२६. झम्क नेपाल– सिन्धुपाल्चोक
२७. टोकबहादुर वाइवा– काभ्रे
२८. शान्तिप्रसाद पौडेल– रामेछाप
२९. ईश्वरचन्द्र पोख्रेल– दोलखा
३०. कृष्णकुमार राई– काठमाडौं
३१. हरिकृष्ण ब्यञ्जनकार– ललितपुर
३२. राजेन्द्र राजथला– भक्तपुर
३३. प्रेमप्रसाद पराजुली– पेसागत विशेष
३४. बलराम खत्री– मजदुर विशेष
३५. किशोरविक्रम मल्ल– विद्यार्थी विशेष
३६. भोजराज ढुंगेल– सिन्धुली २
३७. गोविन्दलाल माझी– सिन्धुली ३
३८. कृष्णप्रसाद दाहाल–मकवानपुर १
३९. महेश्वर सुवेदी–मकवानपुर २
४०. डोरमणि पौडेल–मकवानपुर ३
४१. एकराज उप्रेती–मकवानपुर ४
४२. दावादोर्जे लामा– चितवन १
४३. शैलेन्द्र कुमार पिया–चितवन ३
४४. विजय सुवेदी–चितवन ४
४५. लीलाधर आचार्य–चितवन ५
४६. अशोक घिमिरे–रसुवा १
४७. अच्युतप्रसाद पाण्डे– नुवाकोट १
४८. रामशरण प्याकुरेल–नुवाकोट २
४९. सूर्य कँडेल–नुवाकोट ३
५०. डा.रामकुमार अधिकारी–धादिङ १
५१. रामप्रसाद अधिकारी– धादिङ २
५२. नेत्र पौडेल–धादिङ ३
५३. केदार क्षेत्री– सिन्धुपाल्चोक १
५४. सुभाष कर्माचार्य– सिन्धुपाल्चोक २
५५. डम्बर अर्याल– सिन्धुपाल्चोक ३
५६. ईश्वरी पौडेल–काभ्रे १
५७. तुइकाजी ताम्राकार–काभ्रे २
५८. कृष्णप्रसाद सापकोटा–काभ्रे ३
५९. विदुरप्रसाद सापकोटा–काभ्रे ४
६०. चोकबहादुर दाहाल–दोलखा २
६१. भोजराज कडेरिया–रामेछाप १
६२. विदुर मैनाली–काठमाडौं १
६३. बुद्धभक्त चित्रकार–काठमाडौं २
६४. उद्धव खरेल– काठमाडौं ४
६५. नारायण सिलवाल–काठमाडौं ५
६६. योगेन्द्र संग्रौला–काठमाडौं ६
६७. श्यामकुमार घिमिरे–काठमाडौं ७
६८. सागर नेपाल–काठमाडौं ८
६९. केशव पोखरेल (क) –काठमाडौं ९
७०. कैलाश ढुंगेल– रामेछाप
७१. मीठाराम शर्मा– ललितपुर १
७२. कृष्णलाल महर्जन– ललिपुर २
७३. जीवन खड्का– ललितपुर ३
७४. भीम राई– विद्याथी विशेष जिक
७५. कविन्द्रशेखर रिमाल– पेशागत विशेष जिक
७६. हेमनाथ पौडेल– पेशागत विशेष जिक
७७. विकल्प शर्मा– पेशागत विशेष जिक
७८. अनन्त पौडेल– मकवानपुर
७९. उमा कोइराला– सिन्धुली
८०. बालकुमारी थापा मगर– मकवानपुर
८१. हर्कमाया रुम्बा– मकवानपुर
८२. शारदा कुमाल– चितवन
८३. प्रभा बराल– चितवन
८४. मेन्चुङ तामाङ– नुवाकोट
८५. जानुका सिम्खडा– धादिङ
८६. फुल्मु शेर्पा– सिन्धुपाल्चोक
८७. गोमा भूर्तेल– काभ्रे
८८. निर्मला शाही– काभ्रे
८९. माया कार्की– रामेछाप
९०. सरस्वति बस्नेत– दोलखा
९१. मीना काफ्ले– काठमाडौं
९२. शान्ति श्रेष्ठ– काठमाडौं
९३. शिवकुमारी खनाल– काठमाडौं
९४. देवकी श्रेष्ठ–ललितपुर
९५. सरस्वती बाटी–भक्तपुर
९६. सीता लामा– मजदुर फाँट
९७. नवीना लामा– विद्यार्थी फाँट
९८. इन्दु आचार्य– पेशागत फाँट
९९. मैना अछामी– ललितपुर
१००. सुन्दर पुर्कोटी– काठमाडौं
१०१. दलवीर रसाइली– काठमाडौं
१०२. रामेश्वर राना– मकवानपुर
१०३. छोवाङ तेञ्जिङ लामा– रसुवा
१०४. हस्त पण्डित– सिन्धुपाल्चोक
१०५. मधुसूदन पौडेल– ललितपुर
१०६. केदार सञ्जेल– पेशागत विशेष
१०७. हरिदत्त जोशी– मजदुर विशेष
१०८. गोकुल बाँस्कोटा– काभ्रे

प्रदेश नम्बर नम्बर ४
किरण गुरुङ– संयोजक
गणेश तिमिल्सिना– सहसंयोजक÷मुस्ताङ इन्चार्ज
सदस्यहरु
१. जगत विश्वकर्मा, इञ्चार्ज– गण्डकी
२. मायानाथ अधिकारी, सह–इञ्चार्ज– गण्डकी र लमजुङ
४. भुपेन्द्र थापा, सह–इञ्चार्ज– धौलागिरी
५. पद्मा अर्याल, इञ्चार्ज– स्याङ्जा
६. सीता सुन्दास, सह–इञ्चार्ज– स्याङ्जा
७. मानबहादुर जीसी, इञ्चार्ज– कास्की
८. रामशरण बस्नेत, इञ्चार्ज– गोरखा र मनाङ
९. प्रतापलाल श्रेष्ठ, इञ्चार्ज– तनहुँ
१०. मनाकुमारी केसी, इञ्चार्ज– बागलुङ
११. गोविन्दबहादुर नेपाली, इञ्चार्ज– पर्वत
१२. तिलक महत, इञ्चार्ज, नवलपरासी
१३. प्रेमबहादुर गुरुङ– गोरखा
१४. धनञ्जय दवाडी– लमजुङ
१५. कृष्ण थापा– कास्की
१६. केदार सिग्देल– तनहुँ
१७. मीनप्रसाद गुरुङ– स्याङ्जा
१८. चन्द्रमोहन गौचन– मुस्ताङ
१९. हरिकृष्ण श्रेष्ठ– म्याग्दी
२०. श्रीप्रसाद शर्मा– बागलुङ
२१ .पदम गिरी– पर्वत
२२. रोशनबहादुर गाहा– नवलपरासी
२३. मनबहादुर गुरुङ– मनाङ
२९. विकल श्रेष्ठ– गोर्खा १
३०. हरि काफ्ले– गोर्खा २
३१. सुरेन्द्र थापा– गोर्खा ३
३२. प्रेमबहादुर घले– लमजुङ
३३. चित्र थापा– तनहुँ ३
३४. वेदबहादुर गुरुङ्ग (श्याम)– कास्की १
३५. श्रीनाथ बराल– कास्की २
३६. भीम कार्की– मनाङ्ग
३७. नारायणप्रसाद मरासिनी– स्याङ्जा १
३८. शंखलाल गरुङ्ग–मुस्ताङ १
३९. नरदेवी पुन–म्याग्दी १
४०. इन्द्रलाल सपकोटा–बाग्लुङ १
४१. लीला राना मगर–बाग्लुङ २
४२. प्रेम खरेल–बाग्लुङ ३
४३. मोतीप्रसाद पौडेल–पर्वत २
४४. कृष्ण पौडेल–नवलपरासी १
४५. दुर्गादत्त भण्डारी–नवलपरासी २
४६. धनन्जय शर्मा–नवलपरासी ३
४७. सम्झना देवकोटा–गोरखा
४८. जुनुमाया गुरुङ–मनाङ
४९. दिपा गुरुङ–लमजुङ
५०. सिर्जना शर्मा–कास्की
५१. चन्द्रकला बराल–तनहुँ
५२. सिमा क्षेत्री–स्याङ्जा
५३. चन्द्रा पुन–नवलपरासी
५४. जमुना थकाली–मुस्ताङ
५५. मुना बानियाँ– म्याग्दी
५६. गिता शर्मा–वाग्लुङ
५७. हिरादेवी शर्मा–पर्वत
५८. कृष्णबहादुर नेपाली– कास्की
५९. मनोहर विश्वकर्मा पौडेल– पर्वत
६०. जमिन्द्रमान घले– लमजुङ
६१. जनक पौडेल– बागलुङ
६२. विकास लम्साल– पर्वत

प्रदेश नम्बर ५
विष्णुप्रसाद पौडेल– संयोजक
दलबहादुर राना– सहसंयोजक
सदस्यहरु
१. बैजनाथ चौधरी थारू, इञ्चार्ज– लुम्बिनी
२. गौरा प्रसाई कोइराला, सह–इञ्चार्ज– भेरी
३. नजिर मियाँ, इञ्चार्ज– अर्घाखाँची
४. सोमप्रसाद पाण्डे, इञ्चार्ज– पाल्पा
५. खिमलाल भट्टराई, इञ्चार्ज– कपिलवस्तु
६. लीला गिरी, इञ्चार्ज– रूपन्देही
७. एकराज विश्वकर्मा, सह–इञ्चार्ज– रूपन्देही
८. मेटमणि चौधरी, इञ्चार्ज– दाङ
९. दिनेशचन्द्र यादव, इञ्चार्ज– बाँके
१०. जोगबहादुर राना– दाङ
११. मधुकृष्ण पन्त– गुल्मी
१२. चेतनारायण आचार्य– अर्घाखाँची
१३. देवीप्रसाद बस्याल– पाल्पा
१४. भोजप्रसाद श्रेष्ठ– रुपन्देही
१५. झविलाल पोख्रेल– कपिलवस्तु
१६. हरिप्रसाद घर्ती मगर– रोल्पा
१७. तुलसीराम शर्मा– प्युठान
१८. अशोक कोइराला– बाँके
१९. हरि ज्ञवाली– बर्दिया
२०. नरेन्द्रकुमार क्षेत्री–अर्घाखाँची १
२१. पिताम्वर भुसाल–अर्घाखाँची २
२२. मैना भण्डारी– गुल्मी १
२३. निलकण्ठ गौतम– गुल्मी २
२५. टंकनाथ खनाल– पाल्पा १
२६. नारायण जि.सि–पाल्पा ३
२७. घनश्याम कोइराला–नवलपरासी ४
२८. इन्द्र सुवेदी– नवलपरासी ५
२९. माधव अधिकारी–नवलपरासी ६
३०. डा. कृष्ण न्यौपाने– रुपन्देही १
३१. पुष्पाञ्जली उपाध्याय–रुपन्देही २
३२. भवानीशंकर सापकोटा–रुपन्देही ३
३३. भूमिश्वर ढकाल–रुपन्देही ५
३४. बावुलाल यादव– रुपन्देही ६
३५. इन्साफ मुसलमान–रुपन्देही ७
३६. कृष्णप्रसाद पौडेल–कपिलवस्तु १
३७. टिकाराम अर्याल–कपिलवस्तु २
३८. खुम आचार्य– कपिलवस्तु ३
३९. डिल्लीराज भुसाल–कपिलवस्तु ४
४०. कुमार दशौंदी–रोल्पा १
४१. मानवहादुर बाठा–रोल्पा २
४२. क्षेत्रबहादुर खत्री–कपिलवस्तु ५
४३. रेवतीरमण शर्मा–दाङ १
४४. देवी पोखरेल–दाङ ३
४५. टोपेन्द्र के.सी.–दाङ ४
४६. टिकाराम खड्का–दाङ ५
४७. हरिभक्त अधिकारी–बाँके १
४८. डम्बरराज सुवेदी–बाँके ३
४९. वेदनिधि प्याकुरेल–बाँके ४
५०. श्यामप्रसाद ढकाल– बर्दिया १
५१. शोभा ज्ञवाली–बर्दिया २
५२. खगराज शर्मा– बर्दिया ३
५३. इन्द्र सेन– बर्दिया ४
५४. नर्मदा भण्डारी–गुल्मी
५५. लक्ष्मी पाठक–पाल्पा
५६. पवित्रा पौडेल–अर्घाखाँची
५७. भगवती भण्डारी– नवलपरासी
५८. जानकी न्यौपाने–रुपन्देही
५९. गोमा आचार्य–रुपन्देही
६०. सावित्रा अर्याल–रुपन्देही
६१. बिमला घिमिरे–कपिलबस्तु
६१. प्रभा पौडेल– कपिलवस्तु
६२. चन्द्रकुमारी पुन–रोल्पा
६३. कमला रिजाल–प्युठान
६४. सरस्वती गौतम–दाङ
६५.शारदा स्वर्णकार–दाङ
६६. राधा महत– बाँके
६७. शान्ति ढकाल– बाँके
६८. लीला राना मगर– बर्दिया
६९. रामलखन हरिजन– नवलपरासी
७०. अनन्त यात्री विक– रुकुम
७१. राधाकृष्ण कँडेल– पाल्पा
७२. रामजी घिमिरे– अर्घाखाँची
७३. बोमबहादुर खड्का– गुल्मी
७४. बलराम अधिकारी– कपिलवस्तु
७५. शान्तकुमार ओली– रोल्पा
७६. हरिप्रसाद रिजाल– प्युठान
७७. नन्दलाल रोकाय– बाँके
७८. नरुलाल चौधरी– दाङ
७९. ठगेन्द्रप्रकाश पुरी– रुकुम
८०. धनबहादुर रायमाझी– प्युठान १

प्रदेश नम्बर– ६
युवराज ज्ञवाली– संयोजक
यमलाल कँडेल– सहसंयोजक
सदस्यहरु
१. खेममान खड्का– इन्चार्ज राप्ती
२. गुलाबजङ्ग शाह, सह–इञ्चार्ज– राप्ती
३. गोरखबहादुर बोगटी, इञ्चार्ज– कर्णाली हुम्ला, जुम्ला
४. हंसबहादुर शाही, सह–इञ्चार्ज– कर्णाली र डोल्पा
५. राजबहादुर बुढा, इञ्चार्ज– बर्दिया (घर दैलेख)
६. शेरबहादुर केसी, इञ्चार्ज– रोल्पा र रूकुम
७. लक्ष्मीप्रसाद पोख्रेल, इञ्चार्ज– दैलेख
८. भैरवसुन्दर श्रेष्ठ, इञ्चार्ज– जाजरकोट
९. मोहनबहादुर बानियाँ, इञ्चार्ज– मुगु र कालिकोट
१० .ध्रुवकुमार शाही– सुर्खेत
११. विमलकुमार पुन– रुकुम
१२. हरि केसी– सल्यान
१३. दत्तबहादुर रोकाया– डोल्पा
१४. धरमबहादुर शाही– मुगु
१५. तीर्थबहादुर बुढा– जुम्ला
१६. नागेन्द्र शाही– कालिकोट
१७. दल रावल– हुम्ला
१८. करवीर शाही– जाजरकोट
१९. रविन्द्रराज शर्मा– दैलेख
२०. बालकृष्ण बीसी–सुर्खेत १
२१. ताराप्रसाद देवकोटा–सुर्खेत ३
२२. टेकबहादुर खाँड–दैलेख १
२३. लालबहादुर महतरा–जाजरकोट २
२४. धीरेन्द्रराज गिरी–जुम्ला
२५. तुलाराज विष्ट–कालीकोट
२६. लोकबहादुर हमाल–हुम्ला
२७. उदय बोहरा–सल्यान २
२८. शान्ता हमाल– सल्यान
२९. देवी ओली– रुकुम
३०. बदमाक्वारा बोहरा– डोल्पा
३१. राधिका भाम मल्ल–मुगु
३२. चुक्ली शाही–जुम्ला
३३. विजया बिष्ट–कालीकोट
३४. सौमती ऐडी– हुम्ला
३५. कौशिला खत्री (शाही)–जाजरकोट
३६. सावित्री मल्ल– दैलेख
३७. नन्दा चपाईं (शर्मा)–सुर्खेत
३८. मेहेलबहादुर पार्की– हुम्ला
३९. रत्नप्रसाद शर्मा न्यौपाने– रुकुम
४०. ठगेन्द्रप्रकाश पुरी– रुकुम
४१. लोकबहादुर डाँगी– सल्यान
४२. बलबहादुर महत– जुम्ला
४३. दल फडेरा– हुम्ला
४४. कुर्मराज शाही– कालीकोट
४५. डम्बरबहादुर सिंह– जाजरकोट
४६. अम्वरबहादुर थापा– दैलेख
४७. नवराज राउत– सुर्खेत

प्रदेश नम्बर– ७
भीमबहादुर रावल– संयोजक
कर्णबहादुर थापा– सहसंयोजक
सदस्यहरु
१. महेश्वर पाठक, इञ्चार्ज– सेती
२. गरिमा शाह, सह–इञ्चार्ज– सेती
३. रामकुमार ज्ञवाली, इञ्चार्ज– महाकाली
४. बिक्रमबहादुर शाही, सह–इञ्चार्ज– महाकाली र कञ्चनपुर
५. झपट रावल, इञ्चार्ज– कैलाली
६. प्रेमबहादुर आले, इञ्चार्ज– डोटी
७. प्रकाश शाह, इञ्चार्ज– अछाम
८. भैरवबहादुर सिंह, इञ्चार्ज– बझाङ
९. लालबहादुर थापा, इञ्चार्ज– बाजुरा
१०. गणेशसिंह ठगुन्ना, इञ्चार्ज– दार्चुला
११. पुरनसिंह दयाल, इञ्चार्ज– बैतडी
१२. निरा जैरू, इञ्चार्ज– डडेलधुरा
१३. तारा लामा तामाङ– कञ्चनपुर
१४.चक्रबहादुर मल्ल– डोटी
१५. दिलबहादुर सिंह– बझाङ
१६. कालीबहादुर शाही– बाजुरा
१७. शेरबहादुर कुँवर– अछाम
१८. दीर्घ सोडारी– कैलाली
१९. रामदत्त जोशी–दार्चुला
२०. ताराप्रसाद जोशी– डडेलधुरा
२१. सुरेन्द्र पाल– वैतडी
२२. हर्कबहादुर सिंह–डोटी १
२३. मानप्रसाद खत्री–बझाङ १
२४. एलबी रावल–बझाङ २
२५. अजयबहादुर मल्ल– बाजुरा
२६. कुलबहादुर कुवँर–अछाम १
२७. भरत साउद–अछाम २
२८. भोजराज शर्मा–कैलाली १
२९. महादेव बजगाई–कैलाली २
३०. रतनराज रेग्मी–कैलाली ३
३१. कृष्णप्रसाद मिश्र–कैलाली ४
३२. मानबहादुर रावल–कैलाली ५
३३. दिनेशचन्द्र सुवेदी–कैलाली ६
३४. परमानन्द भट्ट–वैतडी १
३५. माया भट्ट–वैतडी २
३६. पठानसिंह बोहरा– डडेलधुरा
३७. खेम सुवेदी–कञ्चनपुर १
३८. जयराज पाण्डे–कञ्चनपुर २
३९. लोकविक्रम थापा–कञ्चनपुर ३
४०. मञ्जु मलासी– डोटी
४१ .गंगुदेवी खडायत– बझाङ
४२. बसुन्धरा रोकाय– बाजुरा
४३. मीना साउद– अछाम
४४. शारदा भट्ट– कैलाली
४५. पार्वती चौधरी– कैलाली
४६. दुर्गादेवी धामी– दार्चुला
४७. जानकी अवस्थी– बैतडी
४८. नन्दादेवी धामी– कञ्चनपुर
४९. अफिलाल उखेडा– बझाङ
५०. भैरे कामी– अछाम
५१. हिरासिंह सार्की– कञ्चनपुर
५२. ज्ञानु गैरे– डडेलधुरा
५३. नारद मलासी– डोटी
५४. अर्जुन थापा– बझाङ
५५. कमल तिमल्सिना– अछाम
५६. दामोदर भण्डारी– बैतडी

प्रतिक्रिया दिनुहोस्